Zvyšujeme úroveň bydlení

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Domy v novém kabátě. Minulé léto jsme otevřeli tři nové domy v Manchesteru ve čtvrti Old Trafford. Pak ještě ve Skelmersdale, nedaleko Manchesteru, kde se zaměřujeme na práce v místních skladech a továrnách. Dnes je začátek prosince a otevíráme další dům v Old Traffod, obrázky níže pod textem.

henrietta old traffordDnes je začátek prosince a otevíráme nový dům v Old Traffod, obrázek hned vedle. Dům je velký, přes tři patra, velmi povedný s krásnou dekorací, dvěma koupelnami a wc. Kuchyně je obrovská, že se tam dá tancovat.

Čas odpočinku

V nových domech (i některých starších), jsme udělali zásadní změny ve výběru nábyteku a vybavení, abychom obyvatelům těchto domů poskytnuli větší komfort. Matrace jsou plněny speciální hmotou, která tak rychle nezměkne a zůstává nadále tvrdá.

Univerzitní oblast Rusholme >>

Nábytek

Skříně, komody a noční stolky, kterými je vybaven každý pokoj, nejsou skládány, jak tomu bývá u Ikea nábytku. Sáhli jsme po společnosti, která vyrábí nábytek v Manchesteru a dodává vše již strojově smontované. Spoje jsou na více místech a nábytek získal na vyšší kvalitě. Tím jsme docílili pevného nábytku, který je také esteticky lépe zpracován.

Dali jsme si za úkol všechny nové domy, které budeme otevírat tímto nábytkem standardně vybavovat a u starých domů máme za cíl většinu starého nábytku vyměnit za nábytek nový.

Minimální mzda roste na £6.50 >>

obyvakVysokorychlostní internet

V následujících několika měsících dojde k úpravám na rychlosti internetu v domech, kde je internet pomalejší. Chceme pro naše nájemníky vybavit veškeré ubytovací kapacity vysokorychlostním fibre optic internetem, aby každý mohl sledovat video na YouTub a další lidi mluvit se svými blízkými přes Skype a zároveň stahovat z internetu.
Nyní je většina domů vybavená 20MB připojením. Některé domy již na 38MB až 50MB běží.

Digitální televize

internet bydlení manchester

Na domech je wi-fi samozřejmostí. Kabelová televize je pouze na těch, kde nedosáhne běžná anténa a tím pádem je nutné zajistit tento nadstandard formou kabelové televize, která je součásti nájmu.

Jestli se osvědčí tato výbava, budeme standardně dodávat kabelovou televizi ve všech našich nemovitostech, aby náš zákazníci, pracující v Anglii, měl veškerý komfort, který pro svůj život potřebuje a to vždy za výhodnou cenu.

 

Adam Wojnar

skem bydlení huradosveta

 

 

 ubytování manchester

 

 

 

 

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: