Výhledy na hory, menší tůra, zážitky a útěk z města. To je Lake District národní park

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Pojeď s námi na výlet do Lake District National Park v pondělí 20.2., neseď jen na domě. Kapacita ve dvou autech je omezená na 9 lidí. 

vyjeď s hurá do světa autem z Manchesteru do přírodySvez se s námi, cena celkem £14 za osobu tam i zpět.

Kdy: pondělí 20.2. po 9h ráno, jakmile opadne dopravní špička

Kde: Lake District National Park (140 km severně od Manchesteru). Najedeme celkem kolem 450km

S kým: Eva (VW Sharan) a Petr (BMW)

Jak dlouho: 2h cesty. Jednodenní výlet

Co uvidím: unikátní krajinu, malebné domečky

Za kolik: 14 liber / os.

Vyjíždíme ráno, po 9h a zpět budeš asi po 20h. Vyzvedneme tě před domem a zavezeme nazpět. Podmínkou je, že bydlíš na jednom z našich domů, abys získal/a výlet za tuto cenu. Cesta trvá necelé dvě hodinky. Můžeš si sebou vzít kamaráda, který u nás nebydlí.

Kontaktuj Evu 07463 259 695 nebo Petra 07834 456 641 a dohodni si místo v autě. Budeme se těšit na výlet.

Pojedeme do Windermere, turistického a malebného městečka. Tam vyhledáme parkoviště a půjde se na menší výšlap do přírody, viz obrázek.

Bude možné nakoupit suvenýry a cestou zpět se zastavíme na dálnici ve Farm shopu, kde se dá dobře najíst za rozumné peníze a nakoupit kvalitní potraviny od místních farmářů.

Z předešlého výletu na Lake District >>

Cestou zpět z Windermere, zastávka na jídloPravou je, že vloni byl o národní park takový zájem, že se všichni nevlezli do jednoho auta, tak jsme vypravovali druhé auto. Nyní máme k dispozici dvě auta od začátku :-)

Co vede k tak velkému zájmu o přírodu? Je to především stereotyp, budíček, cesta do práce a z práce, pak do obchodu, navařit a spát. Někdy TV, Skype, YouTube a sem tam pivko s novými přáteli.

Ale nejvíce každému chybí možnost dobít si baterie (ty vlastní samozřejmě). Takže zeleň a hory přitahují každého člověka, který má jen trošku přírodu rád a to jsme podle mého úplně všichni.

Adam Wojnar

 

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: