Divoká příroda, jezero, malebné městečko. To je výlet do Lake District

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Pojeď s námi na výlet do Lake District National Park ve středu 19.8., neseď jen na domě. Cena je to lidová. Kapacita v autě je omezená, jsou volné jen 4 místa. 

češi v AngliiNíže jsou údaje pouze o jedné cestě. Pravou je, že byl o národní park takový zájem, že jsme vypravovali druhé auto. Fotografie jsou z obou cest. Výšlapu do hor jsem se osobně nezúčastnil, ale prý byl výšlap povedený.

Co vede k tak velkému zájmu o přírodu? Je to především stereotyp, budíček, cesta do práce a z práce, pak do obchodu, navařit a spát. Někdy TV, Skype, YouTube a sem tam pivko s novými přáteli.

Ale nejvíce každému chybí možnost dobít si baterie (ty vlastní samozřejmě). Takže zeleň a hory přitahují každého člověka, který má jen trošku přírodu rád a to jsme podle mého úplně všichni.

 

Výlet z města do přírody. Výšlap do hor na Lake District se včera podařil i přes nepřízeň počasí ke konci :-) Děkuji za...

Posted by HuraDoAnglie.cz on 20. srpen 2015

 

lake district valetSvez se s námi, cena celkem £12 za osobu tam i zpět.

Kdy: středa 19.8. brzy ráno

Kde: Lake District National Park (140 km severně od Manchesteru)

S kým: Mirek a jeho auto

Jak dlouho: 1h45min cesty. Jednodenní výlet

Co uvidím: vše, co není jinde v Evropě

Za kolik: 12 liber / os.

Vyjíždíme ráno, kolem 6h a zpět budeš nejpozději za setmění. Vyzvedneme tě před domem a zavezeme nazpět. Podmínkou je, že bydlíš na jednom z našich domů, abys získal/a výlet za tuto cenu. Cesta trvá necelé dvě hodinky.

spolucestujeme anglieZa jeden den se toho dá stihnout hodně. Jedno z nejnavštěvovanějších místLake District National Park je malebné městečko Windermere. Tento národní park se rozkládá severně od Manchesteru. Nedaleko má svůj dům Robbie Williams, je to opravdu hezká oblast. Když jsem tam byl naposled, udělal jsem několik fotek. Okolí udělalo na mě velký dojem.

Stačí mě kontaktovat na telefonním čísle 07533957276 nebo Mirka na jeho telefonu, první 4 lidi mají místo zajištěné. Pošli sms nebo zavolej. Kdo dřív přijde,....

Jestli máš nápad na další místo, které chceš navštívit, dej mi vědět a domluvíme další cestu.

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: