Luxusní bydlení v populární čtvrti Old Trafford s výbornou dostupností

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Old Trafford je oblíbená čtvrť, máme v oblasti několik domů a spojení je zde výborné. Naproti několika domů je místní park, kde se dá projít nebo zaběhat. 

Henrietta StreetOld Trafford je oblíbená čtvrť, máme v oblasti několik domů a spojení je zde výborné. Naproti několika domů je místní park, kde se můžeš třeba projít o volné chvilce. 

Ubytování

Samotný dům na Henrietta Street, hned naproti parku a vedle zakresleného 22 Stamford Street je navržen přes 3 patra. V přízemí je velká kuchyně, obývací pokoj a ještě jeden pokoj. Kuchyně je výborně vybavená a je moc hezká. Jde o vyšší úroveň vybavení kuchyňské linky a také celého vybavení nábytkem, skříní a postelí. Nejde o obyčejné Ikea vybavení.

Na prvním patře je jeden toaleta s koupelnou a na horním patře je pak další toaleta s koupelnou. Pokoj úplně nahoře mám rád nejvíce, je velký, podkrovní a hodně prosvětlený přes střešní okno. V domě je celkem 5 pokojů.

Kolik vydělá průměrný Brit měsíčně >>

henrietta map

Vybavení

Dům je vybaven vysokorychlostním internetem až 50 MB wi-fi připojení na celém domě (i v horním patře) a to bez omezení stahování.

TV se nachází v obývacím pokoji s dvoudílnou koženou černou sedačkou, působí opravdu stylově.

V kuchyni jsou klasické spotřebiče, dvě lednice s mrazákem, sporák s 6 plotýnkami, trouba, pračka, stůl a židle. Kuchyně je hodně velká, že se tam dá tancovat.

Věk 30, 35, 40... není překážkou, proč se vydat za prací do Británie >>

Nakupování

V lokalitě je spousta menších obchůdků, kde se dá dokoupit vše od surovin na vaření, časopisů až po kuchyňské vybavení. Na druhou stranu od domů přes park dojdeš do místní obchodní zóny, kde je Aldi (obdoba Lídlu) a další obchodní řetězce, kde nakoupíš opravdu levně veškeré potřebné zboží do domácnosti.

Okolo je několik kaváren a rychlých občerstvení. To vše nedaleko od sebe na ulici Seymour Grove. 3 minuty od Aldi se nachází Metrolink (tramvaj).

Autobusy

2 minuty od domů je autobusová zastávka a autobus tě doveze do centra Manchesteru za 10 minut. Cesta pěšky by trvala přibližně 30 minut.

<< Řekli o nás >>

Tramvaj

12 minut pěšky je tramvaj, neboli Metrolink, který tě doveze do centra Manchesteru za 10 minut.  Cestování tramvají je pohodlné a tramvaje jezdí načas a pravidelně. Vyhýbají se dopravním špičkám, takže tento typ cestování doporučuji.

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: