Konzultace. Podnikání v Anglii, jak na to

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Jste malá nebo střední firma v České Republice, která chce začít podnikat na území Anglie? Nevíte, na koho se obrátit a kde získat informace ze světa podnikání, jaké jsou výdaje na život v Anglii, jak si zařídit bydlení, kancelář nebo jak založit britské s.r.o.?

eu englandJmenuji se Adam Wojnar, jsem majitel a zakladatel agentury Huradosveta.cz. Agentura je zaregistrovaná na území Velké Británie pod jménem City Life Manchester Ltd. Podnikatelské činnosti se věnuji od roku 2009 a své zkušenosti nabídnu právě vaší firmě.

Jak se podniká v Anglii. Cestou do zahraničí nemůžete prodělat >>

Poradím vám, kde najít dobrého účetního, jak založit firmu nebo pronajmout nemovitost, když se chystáte proniknout na britský trh a potřebujete budovat dlouhodobě zázemí v této zemi. 

Kdo jsem a jak jsem se dostal do Anglie >>

Londýn

Znám infrastrukturu, dopravu, na co si dávat pozor při používání automobilu nebo které lokality jsou výhodné. Legislativa bývá kamenem úrazu. Mnozí dělají neustále jednu a tutéž chybu dokola. Udělejte pro svůj byznys něco navíc, objednejte si se mnou konzultaci ještě dnes.

Stáhni si ebook na Amazonu, Exploring Life in Britain >>

S Británii jsem úzce spjat od roku 2004. Znám místní poměry. Mohu být váš rádce. Společně akcelerujeme vaše podnikání. Zajímá vás, kolik je v Anglii korporátní daň? Co je PAYE nebo kolik bude váš byznys platit na dani, když si vyberete dividendy a kolik budete platit na dani z příjmu? Nebo se třeba chystáte koupit nemovitost?

Potřebujete zatelefonovat třeba na úřad nebo do logistické firmy a něco zjistit? Pomohu vám i s tímto krokem. Nabídnu překladatelské služby a zajistím vám účetní, se kterou budete komunikovat v českém jazyce.

Kontaktujte mě ještě dnes. Dohodneme si schůzku a zjistíme, jaké jsou vaše potřeby. Usnadním vám další krok ve vašem podnikání.

Konzultace 1200,- Kč bez DPH/hod. Prvních 30 min zdarma.

 

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: