BBC má v tom jasno. Clarkson letí. Top Gear bez hlavní hvězdy

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Pořad a automobilech se musí obejít bez hlavní hvězdy Jeremy Clarskona.

Dnes podle zprávy BBC dostal Clarskon výpověď, respektive nebude mu prodloužena smlouva pro natáčení Tob Gearu. Clarskon však stále zastává seniorskou roli v produkci BBC a je jen na něm, zdali z televize neodejde úplně.

Problémy nastaly, kdy Jeremy v jednom hotelu při natáčení udeřil šéfa produkce pořadu jménem Oisin Tymon dne 4. března.bbc manchester

Chcete mít svůj automobil v Anglii s českou SPZ? Musíte si přečíst tohle >>

Incident nastal, když v hotelu byla kuchyně zavřena a došlo jídlo a občerstvení pro účinkující při natáčení pořadu. Clarskon se neudržel a půl minuty fyzicky napadal hlavního produkčního, který se po incidentu sám odebral do nemocnice, kde byl ošetřen. Odnesl to ret a podlitiny na hlavě.

Top Gear se bude stále vysílat, BBC chce oslovit Chris Evanse z BBC Radio 2, který je milovníkem aut a vlastní mimo jiné vzácné Ferrari za 447 milionů korun.

Vypadá to, že se Clarskon přepočítal, protože si myslel, že se BBC bez něho neobejde. Jenže šéfové jedné z největších stanic na světě mají v tom jasno.

Skotská banka vydává plastové pětilibrové bankovky >>

Nechtějí tolerovat chování jednoho člověka na úkor ostatních lidí ve společnosti. Ještě před dozsudkem se nechali Hammond a May slyšet, že bez Clarskona nebudou natáčet.

Článek v originále zde

Adam Wojnar

 

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: