Jste zde:   Úvod»Práce ve skladech nedaleko Manchesteru

Práce ve skladech nedaleko Manchesteru

Přivez si domů 90 tis Kč za půl roku. Pracuje se většinou na třísměnný provoz za minimální mzdu. Zaměstnavatel může nabídnout přesčasy za příplatek.

Více o ubytování zde >>

Minimální doba pobytu je 3 měsíce. Maximální doba pobytu není nijak omezena, záleží pouze na tobě, jak dlouho budeš chtít zůstat.

Práce ve skladech ve městě Skelmersdale, přibližně 50Km od Manchesteru. Ubytování je v domě, který se nachází 40min chůze od místních skladů.

Dům je nově zařízený a vybavený vším, co je pro běžný každodenní život zapotřebí (rychlý wi-fi internet, lednice a mrazák, pračka, mikrovlnná trouba, sporák, úložné prostory na pokojích, TV).

Je nutné vzít si sebou vlastní ložní prádlo (povlečení na postel a prostěradlo).

Více o bydlení zde >>Nabízíme

  • Pomoc při zajišťování práce v místních skladech (balení oblečení, potravin, součástek, apod.)
  • Vyřízení bankovního účtu a NIN (National Insurance Number)
  • Odvoz z letiště Manchester
  • Ubytování v nově vybaveném domě
  • Pracuje se zpravidla na tří směnný provoz


Vyžadujeme

  • Flexibilitu při práci na třísměnném provoze (ranní směny, odpolední a noční). Možnost pracovat více směn dle potřeb zaměstnavatele.

  • Angličtina nutná pro úspěšné absolvování školení a bezpečnosti práce.A co za to?

V rámci našeho členského příspěvku 4 900 Kč, se nejen staneš součásti komunity Hurá do světa, připravíme tě na pohovor prostřednictvím lekcí angličtiny přes Skype, ale také ti pomůžeme domluvit práci v místních skladech, vyřídíme bankovní účet, národní číslo pojištění (NIN), odvezeme tě z Manchesteru a jsme připraveni ti průběžně odpovídat na veškeré tvé dotazy.Máš zájem? Ozvi se už dnes!Ubytování poskytuje britská firma City Life Manchester Ltd.

Tipy a rady zdarma od Adama Wojnara, zakladatele Huradosveta.cz. Přihlašte se už dnes!Facebook

Tipy, triky a zajímavosti. Aktuální nabídka práce v Anglii. Přidejte se:

Adam Wojnar, zakladatel Hurá do světa, vydává eKnihu o práci a životě v Anglii. E-Kniha Exploring Life In Britain vychází exkluzivně v angličtině na největším internetovém knihkupectví Amazon.com.

Hledáme tě v Anglii
Pokud nám to dovolíš, rádi zveřejníme tvůj příběh.Práce Anglie

Zkušenosti s prací v Anglii

Byla to zajímavá životní zkušenost, kterou bych doporučil každému. Podobný dlouhodobý pobyt v cizí zemi vám umožní lépe poznat místní zvyklosti a způsob myšlení místních lidí.
Podívej se na další zkušenosti s prací v Anglii.

V novinách se píše...

Spojené království patří k vůbec nejoblíbenějším zemím mezi Čechy, kteří vyrážejí za prací do zahraničí.


Nejsou zapotřebí pracovní povolení, let trvá zpravidla jen málo přes dvě hodiny a náklady jsou ve srovnání třeba se Spojenými Státy několikanásobně nižší.

Real Time Web Analytics