Jste zde:   Úvod»Práce v Anglii

100% Garance spokojenosti.
Nemáš co ztratit.

Pomůžeme ti s ubytováním v Manchesteru. Pokud využiješ našeho ubytování, pomůžeme ti také najít práci.

 

Vrácení peněz za ubytování

Vrátím ti všechny náklady za naše ubytování (nájem, admin. poplatek a depozit), když během prvních 7 dnů po přistěhování budeš nespokojený/á s ubytováním a nebudeš chtít u nás už bydlet. Budu se ti pak snažit nabídnout bydlení jinde, ale to můžeš odmítnout. Prostě se ti nebude líbit náš standard, nic se neděje. Máš nárok na své peníze zpět.

Nebo ti vstoupí do života nenadálá záležitost a nebo se ti v Anglii prostě nebude líbit. Na tom nezáleží. Nebudu se tě ptát a vyzvídat. Máš i přes to nárok na vrácení peněz.

 

POZOR!
Jestliže se ale už během prvních 7 dní rozhodneš odjet zpět domů, vrátíme ti peníze za ubytování. Jinými slovy, nemáš co ztratit a veškeré poplatky dostaneš nazpět v plné výši a to úplně bez okolků nebo nějákého prodlužování. Peníze ti zašleme zpět tak rychle, jakmile to je jen možné a bez otázek.

 

Proč to dělám?

Věřím v kvalitu. Proto je tvá spokojenost pro mne „driving force“, proč se věnuju pomoci Čechů a Slováků v Anglii.

Když se nepodaří z mé strany pomoct ti se startem nového života v Anglii, vrátím ti poplatek za členský příspěvek (viz. výše). Nemám rád, když je zákazník obětí nějaké firmy a nemůže se vyjádřit, protože jeho hlas není vyslyšen, natož navráceny poplatky.

Adam Wojnar, zakladatel Hurá do světaAdam Wojnar, zakladatel Hurá do světa, vydává eKnihu o práci a životě v Anglii. E-Kniha Exploring Life In Britain vychází exkluzivně v angličtině na největším internetovém knihkupectví Amazon.com.

Hledáme tě v Anglii
Pokud nám to dovolíš, rádi zveřejníme tvůj příběh.


Tipy a rady zdarma od Adama Wojnara, zakladatele Huradosveta.cz. Přihlašte se už dnes!Facebook

Tipy, triky a zajímavosti. Aktuální nabídka práce v Anglii. Přidejte se:Práce Anglie

Zkušenosti s prací v Anglii

Byla to zajímavá životní zkušenost, kterou bych doporučil každému. Podobný dlouhodobý pobyt v cizí zemi vám umožní lépe poznat místní zvyklosti a způsob myšlení místních lidí.
Podívej se na další zkušenosti s prací v Anglii.

V novinách se píše...

Spojené království patří k vůbec nejoblíbenějším zemím mezi Čechy, kteří vyrážejí za prací do zahraničí.


Nejsou zapotřebí pracovní povolení, let trvá zpravidla jen málo přes dvě hodiny a náklady jsou ve srovnání třeba se Spojenými Státy několikanásobně nižší.

Real Time Web Analytics