Změnit poskytovatele energií nebo nezměnit? Věrnost se nevyplácí

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Jste v Anglii a vadí vám drahé účty za plyn nebo elektřinu? Doporučuju změnu, je to jednoduché jako 1, 2, 3. Na stránce Uswitch.com vyplníte pár údajů a je to. Oproti British Gas nebo jiným providerům se dá ušetřit několik stovek ročně !

uswitch anglieNa našich domech měníme v poslední domě providery snad všude. Je to způsobeno tím, že ceny plynu a elektřiny jdou dolů v závislosti na ropné krizi.

Slyšeli jste někdy o poskytovateli energií se jménem OVO nebo First Utility? Že ne? Tak se tam mrkněte a přejděte bez bolesti k jinému providerovi energií.  Je to opravdu jednoduché a proces netrvá déle než tři týdny. Když si opíšete meter readings (stavy měřáků) už dnes, tak nebudete nic od tohoto dne přeplácet.

Zkušenosti našich zákazníků >>

V Británii je všeobecně známo, že ceny za plyn a elektřinu jsou docela vysoké. Proto se vyplatí sledovat trh nebo stačí se zapsat do newsletteru webu uswitch.com a ten udělá vše za tebe.

Je jedno, kdo je tvým poskytovatelem energií, plyn nebo elektřina jsou všude stejné kvality. Jestli ti jde však o služby spojené s údržbou třeba bojleru, odtoku nebo radiátorů, doporučuju British Gas Home Care.

Jestli pracuješ v Anglii, tak předpokládám, že ti bude vadit, když zbytečně platíš za energie tak zvaně u velké šestky (British Gas, EON, Npower atd.). Věřím, že víš jak lépe peníze utratit než je cpát do křtánu těmto velkým společnostem, které neposkytují žádné výhody oproti levným providerům.

Nemusíš si brát energie od nich, stačí platit přibližně 5 až 10 liber měsíčně, v závislosti na službě, kterou si u nich zvolíš a dodávku enerigíi řešit přes někoho levnějšího.

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: