Žiješ v Británii a chceš si přivézt partnera, který není z EU? Pozor, musíš si přečíst

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Britka a její manžel se i s malým dítětem musejí odstěhovat z Británie (nebo si musí najít lépe placenou práci, aby přežila celá rodina)

Britka a její manžel se i s malým dítětem musejí odstěhovat ze země (nebo si musí najít lépe placenou práci, aby přežila celá rodina), pokud chtějí bydlet společně pod jednou střechou. Zní to šíleně? Nový zákon pro imigraci za to může.

british pound

Nemůže žít se svou rodinou na území Británie, protože její manžel je z Jižní Afriky a ona nevydělává ročně aspoň £22,400.

Tato částka je právě minimum k tomu, aby Brit, nebo jiný EU občan žijící na ostrovech, mohl k sobě přivézt svého partnera, manžela nebo manželku.

K této částce dospěli poslanci v roce 2012, kdy poprvé představili tento zákon.

Minimální výdělek, abyste mohli přivézt svého partnera do země je £18,600 a k tomu £3,800 za dítě.

Celý článek BBC news zde >>

Osobně na tom nevidím nic špatného. Celý článek je podle mě populistický krok, aby poukázal na to, že stávající vláda něco začala dělat, aby zastavila přísun nových lidí mimo EU. Volby se blíží.

Možná si vybrali špatný pár, anebo ne. To je na každém ať sám posoudí. Co vím, tak je, že stále mnoho lidí, konkrétně se to týká cikánů a všech ostatních vyžírek, kteří stále pobírají různé druhy sociálních dávek a nepracují, stále žijí na ostrovech a stěžují práci a volný pohyb slušným lidem.

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: