Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


Videoblog: Dotaz - Musím umět anglicky?

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Snažte se přípravu do Anglie nepodcenit, angličtina se vám jistě bude hodit. Jen se základy cestu moc nedoporučuji, raději investujte do intenzivních kurzů doma než vyjedete, přidá se vám to.

Angličtina

Základy angličtiny v drtivé většině zaměstnání nestačí. Důvodem je to, že musíte umět anglicky už ve chvíli, kdy o práci žádáte. Představa doučit se ji za pochodu, když už máte práci, je mylná a dostane vás do problémů. Krátký přijímací pohovor se koná skoro na všech pracovních místech i profesích. Nemusí jít o nijak náročný pohovor, ale základy angličtiny nestačí. Komunikativní angličtina je nezbytná.

Pohovor probíhá tak, že si s vámi manažer sedne a ptá se na vaše předešlé zkušenosti, co umíte, jakým byste pro něho mohli být přínosem, jak se budete do práce dostávat, kde bydlíte, jestli můžete dodat reference a podobně. Nejde opravdu o nic složitého, když máte komunikativní znalosti jazyka, tak to bez problémů zvládnete. Na chyby se zde moc nehledí, důležitá je především komunikace a porozumění mluvenému slovu britského rodilého mluvčího

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: