V Manchesteru se zabavíte. Laser Quest, motokáry nebo obří trampolíny?

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Práce v Anglii nemusí a neměla by být jen o práci. Co takhle upustit páru a trochu si zablbnout? Jestli vás bowling nudí a zrovna se vám nechce na jedno do pubu, zkuste něco zábavnějšího. Manchester má co nabídnout i milovníkům adrenalinových zážitků.

Pro Čechy pořád ještě novinka, pro Angličany stará dobrá zábava: Laser Quest (www.lqtc.co.uk), kde v potemnělé místnosti střílíte na své dočasné nepřátele barevnými paprsky.jump nation Manchester

Za každý zásah dostáváte body a vašemu nepříteli ubývají životy. Anebo vás zláká pohybující se lezecká stěna, která nikdy nemá vrchol? Cena za Laser Quest se pohybuje kolem 5-6 liber, na stěnu si vylezete za 2 libry.

Jestli si rádi zaskáčete, v Manchesteru vás čeká největší trampolinové centrum v Evropě Jump Nation (http://jumpnation.com/). Pořádně se odrazte, doskočiště je plné měkkého molitanu. Vstupné je 8,50 liber. Něco víc pro kluky? Pak určitě Daytona Manchester (www.daytona.co.uk/), populární zastřešený okruh pro motokáry – bohužel trochu dražší – od 22 liber, ale na internetu seženete i slevy.

Pokud jste jako děti milovali minigolf, v Manchestru vás čeká jeden opravdu vymakaný – Paradise Island Adventure Golf za £ 7,50 (www.paradiseislandgolf.com/Manchester). A jestli si skutečně věříte, pálí vám to a myslíte si, že máte angličtinu v malíčku, pak byste určitě měli zkusit Breakout Manchester (www.breakoutmanchester.com) – na únik ze zamčeného pokoje máte 60 minut.

Opravdoví milovníci adrenalinové zábavy si ale určitě nenechají ujít hodinku jízdy vzdálený Blackpool Pleasure Beach (www.blackpoolpleasurebeach.com/ ) se svými nepřekonatelnými horskými drahami a dalšími atrakcemi, které prověří nejen odolnost vašeho žaludku. Vstupné je 20 liber.

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: