Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


Už nikdy nemusíš pracovat, video je jen pro 1% lidí

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Toto video dokouká jeden z dvacíti. Ale pouze jeden ze sta to dokáže takto udělat a být finančně nezávislý do konce svého života. Nic neprodávám. Jde o způsob myšlení, který můžeš také aplikovat ve svém životě. 

99% populace nikdy nezažije opravdovou svobodu. Jsme vychováni, aby tomu tak přesně bylo. Abychom pracovali pro druhé až do důchodu a pak se na chvíli těšili z penze, kterou nám stát vyplatí. Jde o velmi nízkou částku, která sotva pokryje náklady na život. A to nemluvím o cestování nebo o zdravotních výdajích. Dobře se můžeš mít i v době své největší síly, to je mezi 30 až 60 lety.

Řešení existuje. Jenomže je náročné. Je tak náročné, že pouze 1% lidí je toho schopna dosáhnout. Jaké je to řešení, se dozvíš ve videu.

Investováním do nemovitostí ti stačí vydělat 10ti násobek tvé čisté roční mzdy. Není to překlep, jde o desetinásobek opravdu roční čisté mzdy. Při výdělku 30 000 Kč čistého to je 3 600 000 Kč, které je třeba našetřit. Při výdělku 20 000 Kč čistého to je 2 400 000 Kč. Tyto peníze ti vydělají při 10% ročním zhodnocení tvůj měsíční příjem a ty budeš pracovat jen hodinu nebo dvě týdně. Možná tři hodiny. 

Dá se to našetřit za deset let. Většina lidí to nenašetří za celý život a je ráda, že není v dluzích. A to je právě problém. 

Když jsem žil, pracoval a podnikal v Anglii (stále podnikám a investuji), tak jsem si odkládal mezi 50% až 60% z vydělaných peněz po dobu několika let. Našetřil jsem dostatek na to, abych to šikovně investoval a investice mi vydělávaly na můj život. 

Nechci ale zůstat jen tam, kde teď jsem a proto investice, které mi má aktiva vydělávají, stále odkládám. Za pět let mi jen z investic přijde na účet tolik peněz, že si mohu za to koupit další aktiva, další nemovitost, která bude zase produkovat měsíční zisk. Peníze zase nebudu utrácet a budu žít ze své práce (podnikání). Investice jsou mým druhým příjmem. 

Nejsem milionář.  Přibližně průměr české měsíční mzdy mi přichází na spořící účet každý měsíc. Na tyto peníze nesahám. Nikdy je neutratím za něco, co mi nebude dále vydělávat. Žádná drahá auta z toho určitě nekoupím. Budu je investovat dále a navyšovat aktiva, až jednou vybuduji investiční společnosti a budu podnikat v tomto oboru. Podnikání v investicích do nemovitostí mě moc láká. Můžu tím pomoct druhým zhodnotit své peníze stejně, jako jsem pomáhal lidem dostat se do Anglie přes huradosveta.cz.

99% lidí neumí ušetřit žádnou kloudnou částku. Ještě méně lidí umí své těžce vydělané peníze investovat.

Vyhledávání vhodné investice je ještě těžší, než peníze vydělat. Mnoho lidí si myslí, že peníze dělají peníze jen tak. Mnoho lidí o své peníze také přišlo. Více lidí o své peníze přijde nešikovnou investicí, než kolik lidí je schopno peníze šikovně zhodnotit. To je strašná statistika. Nejsem génius. Učím se formou pokusů a omylů. Také jsem se spálil. Stálo to tisíce liber. Au au au. 

Vzdělávám se v oboru investic do nemovitostí v Anglii neustále. Čtu knihy, poslouchám podcasty a rozhovory profíků v oboru. Učím se, jak optimalizovat osobní daně. Člověk musí vědět, o čem se se svým účetním baví.

Proč to píšu? Protože ti chci říct, jestli jsi dočetl až tady, že můžeš jen nadávat a vymýšlet si důvody, proč nemůžeš odložit půlku nebo dvě třetiny své výplaty. A budeš mít pravdu. Jenomže pak je tu to 1% lidí, kteří to udělají. Umí zatnout zuby a jít do sebe a deset nebo patnáct let jíst paštiky a pak všem vytřou zrak, když budou z nich milionáři. Já chci, abys byl v té druhé skupině lidí.

Býval jsem vždy zastáncem vzdělávání se životem a prací v Anglii. Teď jsem ještě k tou zastáncem budováním aktiv, které tě budou živit do konce tvého života. 

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: