Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


Old Trafford - domov Manchester United FC a nedaleko je BBC Meda City UK

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Manchester United co by kamenem dohodil a centrum města je vzdálené jen 30min chůze.

Oblast Old Traffod je vyhlášená zejména díky nejslavnějšího fotbalového mužstva na světě, ale pro ty, koho cílem není fotbalový zážitek, je výhodná poloha tohoto domu.google mapa shrewsbury old trafford

Nedaleko je centrum města Manchester, kde jezdí nepřetržitě spoje celý den i noc, ale dá se dojít také pěšky za 30 minut.

Přibližně 25 minut chůze můžete dojít k úžasnému přístavu. Byl to první světový vnitrozemní přístav, který sloužil pro zaoceánské lodě od 40. let minulého století.

V polovině 90. let byl uzavřen a je z něj muzeum. Zejména v letních měsících je hezká procházka po docích až k obchodnímu domu a BBC centrále Media City UKSalford Quays.      

Náš dům je vzdálený 2,4 km od centra Manchesteru a ještě blíže to je na stadion Old Trafford. Nedaleko je také jeden z nejslavnějších kriketových svatostánků v celé UK, který využili jako koncertní pódium pro své turné Take That. Atmosféra Old Traffordu je velmi pohodová a nezapomenutelná. Autobusy mezi centrem a oblastí Old Trafford jezdí pravidelně každých přibližně 7 minut po celý den i nocshrebsbury old trafford manchester

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: