Průměrná doba nájmu u nás vzrostla z 8 na 13 měsíců. Jsme rádi, že sloužíme našim zákazníkům

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Kde jde většina našich příjmů z pronájmu domů v Manchesteru? Re-investujeme. Kam? Dočteš se níže. Jsem rád, že můžeme sloužit našim zákazníkům v Manchesteru.  Jsem rád, že se nám podařilo vybudovat firmu s týmem Hurá do Světa.  Jsem rád, že zlepšujeme životy Čechů a Slováků v Anglii a já mohu být u toho.

Podlahová krytina a použité materiály udělaly z této kuchyně opravdu hezké místo. Jde o provedení vyšší kvality. Ještě nedávno zde bydlel majitel domu se svou rodinou. Dnes dům slouží k bydlení Čechům a Slovákům, kteří pracují v Anglii, v Manchesteru.Ano, naše bydlení má své nedostatky. Ano, bydlení v Anglii je dražší, než je člověk zvyklý z domova. A do třetice ano, kvalita domů, postavených v Británii je horší než v Čechách.

Domy v Británii jsou mnohem starší, mnohé byly postavené ještě před válkou a moderní trendy v použitých materiálech, které známe z domova, se Británii nějak vyhýbají.

Obsazenost domů je na vysoké úrovni, pohybuje se kolem 97 %. Obsazenost na 100 % se nám neosvědčila z důvodu malé flexibility.

Když se někdo potřeboval kvůli práci přestěhovat jinam, do jiného domu, šlo to jen stěží.

Nebo když se někdo k nám potřeboval rychle přestěhovat, protože jeho pronajímatel omezoval spotřebu tepla v jejich domě.

Jeden z nejhecčích domů, které je možné nabídnout. Jsme velmi rádi, že máme tento dům k dispozci, protože ceny nemovitostí v této oblasti jsou nad průměrem celé Británie.Před 3 až 4 lety u nás naši nájemníci strávili v průměru 8 měsíců, v letošním roce se tato doba zvedla na 13 měsíců.

Jsem vděčný za to, že Češi, kteří pracují tady v Manchesteru, využívají naše domy jako svoje útočiště a jsou u nás nejdéle za dobu existence Hurá do Světa.

Využij ubytování v Manchesteru. Domy se nachází v jižní části města. Old Trafford, Sale, Rusholme a také Eccles hned vedle Trafford Centra >>

Rychlost internetu 40 až 50 Mbs.

Někde tato rychlost není možná z důvodu různých výpadků a přetížení páteřních serverů v Anglii. Kde to možné není, tam využíváme maximum toho, co je poskytovatel schopen doručit.

Dnes má každý několik přístrojů, které musí být připojené k síti.

Každému dělá vrásky na čele konektivita a rychlost připojení. Takže hledáme další možnosti, jak tomuto požadavku vyhovět.

Dům nedaleko Manchesteru United fotbalového stadionu. Veškeré davy jdoucí na fotbal se této lokalitě ale úplně vyhýbají. V noci je to velmi klidná oblast, žádné noční podniky nebo hospody. Prostě jako na venkově a při tom 35min pěšky od centra města.Jsou Wi-fi termostaty na kontrolu vytápění domů řešením? Náklady na montáž a koupi termostatu se pohybují okolo 250 liber za kus.

Dálkově ovládaný termostat může ušetřit náklady na vytápění domu, čímž zbyde více prostředků na řešení dalších věcí, například mohou sloužit k nákupu výkonnějších routerů. Je to hodně peněz, ale přibližně za rok by se měly náklady vrátit.

Investice z minulých let do skříní a postelí se vyplatila. Tento nábytek je sice o 50 % dražší než  Ikea, ale vydrží mnohem déle.

Matrace na postelích jsou bez pružin, takže kvalita je mnohem vyšší.

Garance vrácení peněz, když se ti nebude líbit ubytování. Jsme jediní, kdo něco takového nabízí >>

Zavřeli jsme domy, které byly v lokalitách, kde se našim klientům nelíbilo.

Tento krok se také osvědčil, i když to znamenalo velké náklady na zavírání nemovitostí, hledání náhrady a stěhování.

Ano, všichni víme, že je ještě hodně co zlepšovat.

Jsem rád, že se nám to daří a věřím, že i nadále bude.

Adam Wojnar

 

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: