Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


Jak jsem objevil email marketing

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Dlouhou dobu jsem se na svém webu hnal za co největší návštěvností a pořádně jsem nevěděl, co dělám. Četl jsem nejrůznější články...

...snažil se všechno implementovat a vznikal mi z toho velký guláš… jak v hlavě, tak i na webu. Celkem logicky nic moc nefungovalo a tak jsem se začal pomalu vzdávat.Adam Wojnar foto

Pak mi zkřížil cestu právě email marketing. Slyšel jsem z několika stran, že je to skvělý způsob, jak přilákat klienty, hýčkat si je, a budovat vztah. Ten koncept se mi moc zalíbil… hlavně proto, že se tvářil užitečně pro klienty (žádné prodávání horem spodem hned zkraje) a zároveň působil jako funkční model pro mě jako podnikatele.

Rád poskytnu každému radu, kdo se chystá do Anglie vycestovat poprvé nebo je ostřílený mazák. Na tomto webu najdete spoustu informací, tipů, videí z mých vlastních zkušeností od roku 2004. Sám jsem si vším prošel a rád se s každým o to podělím úplně zdarma.

Nemusíte být vůbec zaběhnutá firma, tato filozofie funguje také pro ty, kdo s podnikáním teprv začínají. Jelikož internet zasahuje do úplně všech typů podnikání, tak si myslím, že stojí za to věnovat tomu pár minut. 

Vše díky email marketingu

A tak jsem rok zpátky absolvoval kurz EmailAcademy 2 a úplně jsem převrátil svůj pohled na podnikání. Začal jsem lidem více pomáhat a méně se snažit prodávat. Výsledek? Paradoxně to vedlo k nárustu zisků firmy a ke spokojenosti všech, kdo se do Anglie chystá na vlastní pěst nebo s jinou agenturou. Jsem příznivcem možnosti nestranného výběru.

Email marketing můžu doporučit každému, kdo se zajímá o funkční způsoby, jak zvýšit své prodeje a zisky a zároveň nepůsobit jako slizký prodejte. Já se v kurzu Email Academy naučil mnoho nového, objevil jsem skryté možnosti svého podnikání a osobně se nemůžu dočkat na novou verzi kurzu Email Academy Premium, která probíhá už teď v březnu. Podívejte se na vzdělávací videa zdarma, stojí to za to!

Adam Wojnar

PS: Pokud patříte k mé konkurenci, radši na ten odkaz vůbec neklikejte! :-)

eap-b-468x60-gif-256.gif

 

Review your booking

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: