Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


I Ty můžeš změnit životy lidem v Česku, Anglii či Africe

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Věnujeme 11,100 Kč měsíčně na neziskové akce. Neziskové a dobročinné aktivity na podporu rozvoje podnikání na severní Moravě, zlepšení kvality vzdělávání dětí v Africe a sirotků v Anglii. Přidej se i ty. Staň se našim klientem.

Možnost změnit budoucnost máš teď i ty, když se staneš našim klientem a odjedeš s námi do Anglie bydlet nebo pracovat. Odjezdem do Manchesteru přispěješ na tři aktivity.

Pomoc ostatním by nebyla možná bez tebe

Nebylo by to možné bez našich klientů a nájemníků, kteří jsou u nás ubytováni.

Tímto jde mé díky všem našim předešlým, současným i budoucím klientům, kteří využijí příležitost pro práci a život v Manchesteru s naší společností.

 

smog továrnyKam jdou peníze. Popis aktivit

1. Nadějné projekty 6,300 Kč

Za pomoci spolku Hurá do světa z.s. chceme podpořit zlepšení podnikatelského prostředí u nás tím, že věnujeme část z výnosu společnosti City Life Manchester Ltd. (která zajišťuje ubytovaní a pomoc s prací v Manchester), na podporu mladých začínajících podnikatelů. 

Podporujeme tak podnikatelské plány přispívající ke zlepšení kvality života a rozvoje podnikatelského myšlení u nás. Podnikatel je u nás stále tak trošku sprosté slovo. To chceme změnit.

Výše příspěvku je 10 % z každé registrace za každého našeho klienta, který se rozhodne pracovat v AngliiCelkem podpoříme mladé naděje v průměru částkou 6,300 Kč měsíčně a to právě díky tobě.

Zkušenosti našich zákazníků v Anglii. Pomohli jsme více než 600 krajanům začít nový život >>

 

děti Afrika2. Školní docházka dětí v Afirce 3,700 Kč

Delší dobu podporujeme také vzdělávání dětí v Africe Mary’s meals, kterým se nedostává pravidelná strava ve škole. Tím se zvyšuje vzdělanost tamních nejmladších studentů, kteří mohou pak účinně čelit chudobě, vykořisťování mládeže a nebo rekrutování lidí k různým zločineckým nebo teroristickým skupinám.

Vzdělání je základ úspěšného národa. Díky pravidelnému příspěvku 100 liber měsíčně podpoříme 8 až 16 dětí po celý školní rok.

Výše podpory £100 měsíčně (přibližně 3,700 Kč)

I´m Czech >>

 

děti shelter sirotek3. Děti bez domova v Anglii 1,100 Kč

Shelter je britskou dobročinnou organizací. Shelter se zabývá podporou malých dětí bez domova a podporou svobodných matek ve Velké Británii. Každé Vánoce a svátky je bez domova 100,000 dětí po celé Británii. Činnost této organizace pomáhá dětem, aby nebyli o samotě a měli střechu nad hlavou.

Výše podpory £30 měsíčně (přibližně 1,100 Kč)

Pracuj v Anglii a vydělej si o 20 tis Kč za měsíc více než doma >>

 

1. Věřím v podporu naší mládeže v podnikatelských aktivitách. Nejsem naopak příznivcem dotací z EU, které vedou pouze ke snížení konkurenceschopnosti podnikatelů.

2. Věřím ve vzdělanost národa, který to nejvíce potřebuje. 

3. Věřím v podporu těch nejmenších z nás. Děti, které si nemohou pomoct sami a jsou v nouzi. Jsou bez domova. Proto podporujeme tyto tři projekty, které přispějí ke kvalitnějšímu životu lidí jak u nás tak v zahraničí.

Tři rozdílné světy. Tři příležitosti udělat lidi šťastnější. Tři projekty, které mají naději zlepšit životy ostatních již dnes.

Adam Wojnar

Huradosveta.cz

 

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: