Hurá do Česka. Práce po návratů z cizí země

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Chystáš se domů? Máš praxi z cizí země? Nevíš, kde začít po návratu? Nevyužil nebo nevyužila jsi našich služeb v Anglii? Nevadí. Jsem přesvědčený, že každý by měl mít šanci na lepší život, který si zaslouží. 

práce v českuPobyt v cizí zemi máš zazebou. A co dál?

Statistiky jsou ale jasné. Drtivá většina Čechů a Slováků se vrací zpět domů a s tím přichází další úskalí. Mnoho lidí neví, co bude dělat po návratu.

Znám tuto situaci, sám jsem si jí prožil. To je důvod, proč chci pomoct se startem tvé pracovní kariéry doma po návratu z Británie nebo jiné země. Než se vydáš za zaměstnavatelem, dej si dohromady své osobní doklady a důležité dokumenty.

Mnoho lidí neudržuje po dobu práce v zahraničí ve svých věcech pořádek. Výplatní pásky za celou dobu pobytu, P60 a P45 se ti budou hodit. Vyřiď si vše potřebné. Přihlas se pak na ÚP a zdravotní pojišťovnu.

Máš praxi s pohostinství, hotelnictví, z kuchyně nebo jako servírka, číšník a umíš dobře jazyk? Pomůžu ti s prací po návratu z cizí země. Obrať se na mě ještě dnes.

cafe costa starbucksUmíš dobře cizí jazyk a praxi zvenku? Máš výhodu.

Předpokládám, že bezvadně ovládáš tamní jazyk, ať je to angličtina, když se vracíš z Británie, Němčinu z Rakouska nebo Německa, Španělštinu a podobně.

Na zadek nikdo z tvé praxe v zahraničí nepadne. Věř mi, sám jsem to zažil. Chce to důkladnou přípravu než rozešleš své životopisy a půjdeš na přijímací pohovory.

Pomůžu ti s prací po návratu z cizí země. Seznámím tě se zaměstnavateli, kteří mohou hledat právě tebe. Kontaktuj mě ještě dnes. Hurá do práce.

 

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: