Hale, Manchester. Oblast, kde začíná countryside

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Velmi hezké místo v jižní části Manchesteru. Známé svými restauracemi, klidným životem a drahými nemovitostmi.

Hale, Altrincham Adam WojnarDomy v tomto místě stojí spoustu peněz. Byt v nově zrekonstruovaném domě vyjde na 1000 liber za měsíc (k tomu musíš připočíst ještě účty, vodu, plyn, elektriku, council tax, atd, celkem navíc ještě 350 až 400 liber).

Nejde tedy o levnou oblast. Pronájem většího domu je od 1300 liber a horní hranice není určena, cena se může vyšplhat na tisíce liber.

Oblast Hale, která je součásti Altrinchamu, se nachází 14 km jižně od centra Manchesteru úplně v jižním cípu, kde bydlí 15 tisíc obyvatel. V této oblasti pracuje mnoho našich klientů, kteří odjeli do Anglie pracovat a bydlí v našich domech v Manchesteru.

Hale je známý svými prestižními restauracemi, kde člověk může narazit na fotbalové hvězdy týmu Manchesteru United nebo City. Je to malebné místo, typická anglická vesnička. Více nemá smysl se rozepisovat, usuď sám z fotek.

Nákup průměrného 3 ložnicového domu vyjde na půl milionu liber. Paradoxem je, že na druhé straně ulice téměř identický dům může stát 300 tisíc. Za prestižní adresy se platí spousty peněz.

Adam Wojnar

Hale, Altrincham, domy, ubytování, Manchester

Manchester práce a bydlení

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: