Do Londýna za £15

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Pojeď s námi na výlet do Londýna v úterý 25.11. Kapacita v autě je omezená, je volných pouze 5 míst. Svez se s námi, cena celkem £15 tam i zpět. Ušetříš za MHD, vyzvedneme tě přímo před tvým domem.

London eyeVyjíždíme brzy ráno před 6h a zpět budeš kolem půlnoci.

Vyzvedneme tě před domem. Podmínkou je, že bydlíš na jednom z našich domů, abys získal/a výlet za bezkonkurenční zaváděcí cenu 15 liber. 

Za jeden den se toho dá v Londýně stihnout hodně.

Z vlastní zkušenosti doporučuji London Eye za setmění, je to určitě lepší než ve dne. To samé Piccadilly Circus a Oxford Street. Navíc bude v Londýně vánoční atmosféra v plném proudu. 

já a Mirek

 

Můžeš stihnout nákupy, sightseeing, nebo jen tak procházku po pár muzeích.

To záleží na tobě, co chceš stihnout. Stačí mě kontaktovat na telefonním čísle 07533957276 a první 4 z vás mají místo zajištěné. Pošli mi sms nebo zavolej.  

 

london christmas

Při větším zájmu se bude cesta opakovat. Do budoucna se připravují pravidelné výlety do jiných míst Anglie, Skotska a Walesu.

Jestli jsou místa, která tě zajímají, dej mi vědět. Místo, o které bude největší zájem, může být další v pořadí na jednodenní výlet.

 

london bridge

Má oblíbená trasa začíná na Trafalgar Square, kde je Nelson’s Column a Národní galerie, pak pěšky na Leicester Square, Trafalgar Sq, Oxford Street.

Pak metrem na Canary Wharf k mrakodrapům a odtamtud lodí k London Eye a budově parlamentu, odkud se pohodlně dostaneš zpět k Trafalgar Sq.

Trasu hravě stihneš za jedno odpoledne. Navečer zařaď London Eye a Camden Town. Koneckonců, Londýn je celý nádherný v noci. Takže nemůžeš šlápnout vedle.

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: