Do Anglie se nedostane každý!

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Do Anglie se nemůže dostat každý. Pomůžu těm, kdo má o to zájem. Opravdový zájem.

chci do AngliePomůžu těm, kdo má o to zájem. Opravdový zájem. Služba je něco dražší než jinde. Chci jen ty z vás, kdo bude spolupracovat se mnou, bude můj přítel, něco jako část mé rodiny. Tyto služby nejsou pro každého. Kdo nechce na sobě pracovat, chce sedět na domě v pokojíku, chlastat, dělat party a hrát play stationy, tak nejezděte.

Nevolej mi a nepiš mi. Je to ztráta času. Kašli na to.

Kdo chce ale makat na své osobnosti, angličtině a chodit do práce, dodržovat pořádek na domě a hlavně respektovat lidi okolo, budu rád, když ho poznám.

Zavolej mi ještě dnes, pomůžu ti začít nový život v Anglii >>

Chci jen jednu věc po Tobě, spolupráci. Chci tady jen lidi, kteří stojí za to a umí se o sebe postarat bez mámy a táty, koho nemusí rodiče jen tahat za ručičku a potřebují dozor. Kdybych to dělal jen pro peníze, vezmu všechny a děj se vůle boží. To není můj cíl.

Kdo se neumí postavit sám za sebe, nemá nárok na dobrý život. 

Pokora, práce, umět něco obětovat, přizpůsobivost a učit se nové věci, je recept na dobrý život. Nechci mít své jméno a jméno firmy spojené s lempli a flákači, ale jen s lidmi, kteří si to zaslouží. Chci pomoct jen těm, kteří mají zájem, nikoliv všem.

Pomohli jsme více než 600ti lidem >>

Bydlíš už u nás a máš pocit, že se ti nedostává klidu a pořádku na domě? Zavolej mi nebo mi hned napiš! Nenechávej si to pro sebe, vyřešíme to společně.

Jsem typ člověka, který má taky rád pořádek a v noci klid, tak dej vědět.

07533 957 276    adam.wojnar@huradosveta.cz

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: