Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


Děkuji za Tvou účast a přijmi mé pozvání

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Poukaz na TÝDEN UBYTOVÁNÍ ZDARMA a £20 CASH BACK pro krátkodobou návštěvu.

Ahoj, netuším, kde se právě nacházíš, jestli je to v ČR, na jiném místě v Británii, stále v Manchesteru, nebo někde v úplně jiné, třeba exotické zemi :-)

Jen jsem Ti chtěl vzkázat, že jsem nesmírně vděčný za to, že jsem mohl být nápomocen ať službama nebo jen bydlením v Manchesteru. Mám z toho opravdu velkou radost a velmi si toho vážím. 

Jako dárek ode mě posílám tyto kódy:

IQX-TZY-281 poukaz na TÝDEN UBYTOVÁNÍ ZDARMA*

DHJ-CEG-845 poukaz na £20 CASH BACK pro KRÁTKODOBÉ UBYTOVÁNÍ**

Když si vybereš opět mé bydlení v Manchesteru (tři měsíce a déle nebo krátkodobé bydlení tři dny a déle). Kód pak prezentuj při emailové komunikaci se mnou nebo mými kolegy. Zvu Tě tímto tady do Manchesteru.

 

*Kupón může uplatnit puze ten, kdo využil někdy v minulosti bydlení v Manchesteru s agenturou City Life Manchester Ltd nebo England Made Simple Ltd.

**Kupón může uplatnit puze ten, kdo zná někoho, kdo využil někdy v minulosti bydlení v Manchesteru s agenturou City Life Manchester Ltd nebo England Made Simple Ltd a zároveň předloží kontaktní údaje (email, telefon) a jméno této osoby. (Může jít o rodinné příslušníky, kamarády, partnery, partnerky, sousedy, známé, prostě kohokoli).

 

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: