Co děláš pro sebe ty, aby tento rok byl pro tebe úspěšný?

Přečti si další tipy z kategorie Lepší život v Anglii

Proč mají lidi strach utrácet za vzdělání a pak chodí na diskotéky, sedí na baru a v obchodě nechají půl výplaty? Nechápu tuto mentalitu.

Adam Wojnar vzděláváníNěkdy mi lidi řeknou, že je skvělé podnikat 8 let a mít v tom úspěch. Pár z nich se zeptá, co za tím je? 

Protože 9 z 10 začínajících podnikatelů to zabalí do 5 let. Odpověď je vždy stejná. 

Mám respekt k našim klientům, nájemníkům a všem, kdo využil služby Huradosveta.cz za ta léto. Bylo to už přes 600 lidí. Mám respekt k tomu, že se někdo rozhodne udělat akci a vycestovat do Anglie. Mám respekt ke každému z nich, i když třeba jeli po týdnu domů nebo zůstali léta.

Není to o žádném vítězství, ale o akci, kterou museli pro to udělat. Držím všem palce.

Klikni na tento odkaz a pak vlož na stránce svůj e-mail a začni na sobě pracovat ještě dnes >>

Není to o nějaké nadprůměrnosti, ani pozitivním myšlení, štěstí nebo jiné žvásty. Nepřestávám se vzdělávat. Jen za minulý rok jsem utratil za kurzy, workshopy, semináře a knihy přes 100tis Kč. Každým rokem se částka zvedá. 

Nikdy jsem toho nelitoval, právě naopak. Je to nejlepší investice, kterou jsem kdy udělal a proto jsem pořád v byznyse. Nikdy jsem nevydělal ani korunu na akciích. Nemám je rád. Vzdělání mi přineslo několikanásobné zhodnocení. Co je tedy nejlepší investice?

Adam

Adam Wojnar Snapchat

 

 

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Lepší život v Anglii.

Naplánuj si cestu: