Cestovatelský večer v Ostravě, přijď se za námi podívat

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Zajímá tě, jak se žije v zahraničí? Co ti může přinést život v Anglii, Botswaně nebo v arabských zemích? Přijď se podívat do Ostravy na cestovatelský večer. Setkání, networkování, seznamování a cenné informace pro život v cizině. Tohle může být pro tebe vstupenka, pokud uvažuješ nad životem v cizí zemi. Inspiruj se a přijď se podívat.

První Cestovatelský večer v HUBu Ostrava byl úspěch. Děkuji všem posluchačům, speakerům a partnerům akce, kteří si našli čas a přišli za námi do Impact HUBu v Ostravě na Cestovatelský večer. 

Adam Wojnar

Záznam z akce:

 

 

Přidej se k nám. Facebook pozvánka zde >>

Martin TyšerMartin Tyšer

Od roku 2008 jsem členem největší mezinárodní studentské organizace AIESEC, která se věnuje rozvoji mladých lidí prostřednictvím zprostředkování zahraničních stáží ve více než 120 zemích světa. Ve svých 23 letech jsem měl možnost řídit organizaci o 500 lidech, kdy za jediný rok jsme vyslali do zahraničí téměř 1000 vysokoškolských studentů a vyrostli o téměř 40 %. V současné době dozoruji téměř miliardový rozpočet globální organizace.

Během posledních 3 let jsem díky organizaci AIESEC navštívil 25 zemí po celém světě, a to včetně takové exotiky jako je Botswana, o jejíž návštěvě budu vyprávět...

 

Adam Wojnar

Začal jsem pracovat ve Velké Británii před více než 10 lety, konkrétně v Manchesteru. Odešel jsem z Čech krátce po maturitě jako uklízeč. Později jsem našel zaměstnání na diskotéce v centru města, kde jsem získal největší školu života.

Dostal jsem se do anglické pojišťovny a pracoval i v několika bankách. 

já United Manchester

Posledních 6 let tam podnikám a nabízím krajanům, aby mohli získat podobnou životní zkušenost jako já.

V cizině získáš zážitky, kamarády, naučíš se obstojně anglicky, poznáš svět, rozšíříš si obzory a při tom máš možnost slušného výdělku. Cestou do zahraničí prostě nemůžeš prodělat. Dnes jsem zakladatel a majitel společnosti Huradosveta.cz.

Společnost ti bude dělat ochutnávka kávy s Flinderem.flinder káva

 

Věra Cihlářová 

Během posledních 7 let jsem strávila celkem 3 roky v zahraničí v rámci studijních stáží a pracovních pobytů. Působila jsem jako delegátka cestovní kanceláře a měla jsem možnost žít a pracovat několik měsíců v muslimských zemích, jako je Egypt, Turecko a Spojené arabské emiráty.

věrka fotoNa vysoké škole jsem studovala cizí jazyky, a tak absolvování studijních stáží v cizích zemích bylo jasným předpokladem pro úspěšné ukončení studia. Studijně i jen tak cestovatelsky jsem navštívila desítky dalších zemí, např. Německo, Belgii, Francii, Lucembursko, Portugalsko, Španělsko, Řecko, Arménii či Japonsko.

Cestování a cizí jazyky jsou mojí vášní! I proto jsem se rozhodla věnovat se tomu, co mě baví nejvíce – cizím jazykům, a založila PARAKALO – centrum jazyků.

 

 

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: