Převod liber z Británie výhodně

Přečti si další tipy z kategorie Život v Anglii

Ti, kteří pracují v Británii potřebují čas od času převézt peníze z ostrovů domů. Tady je způsob, jak to provézt levně, pohodlně a rychle.

Způsobů je samozřejmě několik, ale firma Opál převádí peníze za velmi nízký poplatek, takže nemá smysl dále rozebírat jiné alternativy. Pouze pro úplnost: Western Union, převod vlastní bankou, PayPal, Moneybookers.

Opal provádí tento převod za 3 libry a je velmi jednoduchý a přehledný. Tady je postup OPAL Transfer umožňuje převod peněz z anglických liber na jakýkoliv účet v českých korunách otevřený v bance v Čechách.

Poplatok za službu je £3 bez ohledu na výšku převodu!

Převod přes Internet Banking:

1. Převedte peníze na účet OPAL Transfer přes internetbanking u Vás doma: BARCLAYS Bank Vlastník účtu: Opal Transfer Ltd Sort Code: 20-65-63 Číslo účtu: 73854582 Reference: Jako “reference” je zapotřebí uvést vaše jméno

2. Zavolejte na Call Centrum OPAL Trasfer: Česky i slovensky mluvící operátor 020 7233 8555 - oznamte Vaše jméno (zákaznícke číslo) - oznamte sumu kterou jste zaslali na účet v BARCLAYS Bank v Británii - oznamte datum transakce

3. Převod je vykonán a peníze budou připsány na účet příjemce do jednoho pracovního dne*

* jestli byla operace vykonaná před 16:45 britského času, jinak do 2 pracovních dnů

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Život v Anglii.

Naplánuj si cestu: