Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


7 dovedností strategického podnikatele

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Mnozí z Vás jste podnikatelé, manažeři, obchodníci, ale položili jste si někdy otázku – Jaký typ podnikatele, obchodníka a manažera jste?

eap-b-468x60-gif-256.gif

Existují podnikatelé honící se za každým zákazníkem, vyčerpaní a uhnaní. A pak existují podnikatelé strategičí. Ti používají 7 dovedností, díky kterým je jejich podnikání úspěšné, zákazníci k nim přicházejí sami, doporučují je.

Do svých 28 let jsem vystřídal kolem 10 různých zaměstnání, někde jsem vydržel déle a někde jen pár měsíců. Říkal jsem si, že je něco špatně a v životě jsem odsouzen pro věčnou nespokojenost se svou prací. Proto jsem se rozhodl začít podnikat, pomáhat druhým na cestě jejich životem. 

Existuje recept pro podnikatele, manažery a obchodníky, jak díky internetu najít svobodu a zjednodušit si život? Já na něj právě narazil. Shlédl jsem videotrénink jednoho podnikatele a experta ve svém oboru v oblasti e-mail marketingu, pana Davida Kirše na téma Hledač příležitostí vs. Strategický podnikatel.

Tento videotrénink mě velmi inspiroval ve vztahu k vlastnímu podnikání a myslím si, že může být velmi přínosný i pro další podnikatele, manažery a obchodníky, tedy i pro Vás, moje klienty.

Ve videotréninku Zdarma se dozvíte 7 dovedností strategického podnikatele a systém, díky kterému Vaše firma může pořád vydělávat peníze a získávat nové zákazníky, přestože si právě například užíváte dovolené, trávite čas se svou rodinou nebo u svých koníčků.

7 dovedností strategického podnikatele se naučíte zde. Musíte se zaregistrovat, ale nebojte se, pokud se Vám to nebude líbit, jedním kliknutím se zase odhlásíte. O nic nejde. Buď se chopíte příležitosti, nebo ji necháte plavat… a chytne se jí Vaše konkurence. To já radši neriskuju :-)

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: