Jsi zde:  Huradosveta.cz > Blog


Videoblog: získejte tuto eKnihu exkluzivně

Přečti si další tipy z kategorie Blog

Jste již v Británii, nebo cestu terpve zvažujete? Chystáte se na vlastní pěst a nevíte, kde hledat veškeré informace z věrohodného zdroje? Podělím se

Podělím se s vámi o své zkušenosti a vše, s čím jsem se setkal za od roku 2004. Pracoval jsem se stovkymi lidí z České i Slovenské Republiky a nyní vám předám veškeré nasbírané zkušenosti, rady a osvědčené postupy. Podívejte se na tuto eKnihu, nyní exkluzivně jen pro vás.

 

Eknížka: Váš úspěch na dosah  vám dodá jistotu, abyste se mohli vydat na svou cestu. Tyto informace pomohly mě a věřím, že bezesporu pomohou i vám, jestli se chystáte za svým cílem.

V Británii jsem poznal spoustu národností, zajímavých lidí, pak i těch, kteří i po 8 letech strávených na ostrovech neuměli skoro ani slovo anglicky a byli přesně tam, kde začali před těmi spousty let.

Člověk potřebuje progres, pohyb. Jestli se nehýbe kupředu, pak sjíždí dozadu a to hodně rychle. Neexistuje nic takového, jako stát na jednom místě a přešlapovat. Každý jde nějakým směrem a já chci, aby to bylo vpřed.

Žijte s chutí, dělejte věci s vášní a pusťte se do díla DNES.

 

Adam Wojnar

Líbí se ti článek? Podpoř nás:

Přečtěte si další rady a tipy z kategorie Blog.

Naplánuj si cestu: